Przejdź do treści

Blog

nie komplikujmy, koniec jest blisko
W każdej firmie występują procesu zakupowe. Są to zakupy strategiczne, jak zakup towarów handlowych, podtrzymanie łańcucha dostaw w przemyśle lub po prostu zaopatrzenie działów firmy aby mogły wykonywać pracę do której zostały powołane. Każdy z tych procesów wymaga innej metodologii i tym samym innych narzędzi. Jak wybrać oprogramowanie zakupowe w małej firmie?
remote work procurimo
Rewolucja trwa. Znane na całym świecie firmy zapowiadają że nie prędko jeżeli w ogóle wrócą do biur. Jak podało CNN firmy takie jak Amazon, Viacom, Universal Music Group, Warner Music Group, Sony Music nie planują powrotu do pracy stacjonarnej co najmniej do końca roku. Giganty jak Facebook, Twitter i Slack nie zamierzają wracać do biur nigdy.
tablica zapotrzebowania
Sercem Procurimo uczyniliśmy tablicę zapotrzebowania. To właśnie takiego widoku brakowało mi w różnych narzędziach wykorzystywanych do zarządzania zakupami. Czym zatem jest serce aplikacji Procurimo?
obraz
Kultura zakupowa to określenie strategii wydawania środków, wydzielenie projektów, priorytetów, kompetencji odpowiadających wartościom organizacji. Potrzeba uważnemu przyjrzeniu się temu tematowi coraz częściej pojawia się u managerów.
Procurimo team
Ruszamy! Z radością prezentujemy Procurimo światu. Najpierw małe wprowadzenie. Nasza aplikacja jest odpowiedzią na potrzebę automatyzacji procesu zakupów i kontroli wydatków w małych i średnich zespołach....