Przejdź do treści
Go to blog

Poznajmy się :)

Ruszamy! Z radością prezentujemy Procurimo światu. Najpierw małe wprowadzenie. Nasza aplikacja jest odpowiedzią na potrzebę automatyzacji procesu zakupów i kontroli wydatków w małych i średnich zespołach....

Z radością prezentujemy światu Procurimo :). To aplikacja, która opiera się o rozwiązanie testowane w kilku zespołach przez ponad trzy lata.

Najpierw małe wprowadzenie. Nasza aplikacja jest odpowiedzią na potrzebę automatyzacji procesu zakupów i kontroli wydatków w małych i średnich zespołach. Ideą jest dostarczenie tego co do tej pory było oferowane jako moduły rozbudowanych systemów ERP. Procurimo wychodzi również naprzeciw wyzwaniom które pojawiły się w 2020 roku. Wspiera działanie zespołów pracujących zdalnie, zbierając w jedno miejsce komunikację związaną z potrzebami zakupowymi. 

Na łamach niniejszego bloga nieraz jeszcze będziemy pisać o możliwościach zastosowania narzędzia Procurimo w małych i średnich firmach. Będziemy również dostarczać contenet przydatny dla wszystkich którzy codziennie stają przed decyzjami zakupowymi, tymi małymi i trochę większymi. Dziś chcemy rozsmakować Was w możliwościach aplikacji i podzielić się naszą radością z odpalenia projektu :)

Stworzyliśmy aplikację w oparciu o doświadczenie zakupowców z różnych branż w tym zakupów handlowych. Workflow aplikacji zawiera elementy pracy występujące przy różnych etapach zakupów, od gromadzenia ofert, wyboru dostawcy, gromadzenia opinii o dostawcy  do obsługi zamówień do dostawców.  Jednak głównym elementem jest organizacja zakupów jako element końcowy, wykonawczy. I robi to naprawdę dobrze :)  Jednym z głównych zamysłów jest pełny wgląd w aktualny proces i wydatków zakupów managerom lub właścicielom przedsiębiorstw, bez konieczności czekania na raporty.

Nasza aplikacja składa się z dwóch głównych współpracujących ze sobą modułów. Pierwszego który pozwala na wprowadzanie i realizację zapotrzebowania członków zespołu oraz braków magazynowych. Drugiego służącego do gromadzenia dokumentów kosztowych z możliwością kategoryzacji, tagowania i rozliczania w oparciu o projekty i ich budżet.

Jeżeli zakupy w dla firmy to Twoja codzienność to śledź kolejne wpisy. Będzie tu sporo wiedzy o zakupach ale także o tym jak wykorzystać Procurimo w codziennej pracy.

A! Ważna sprawa - możesz przetestować apkę bez jakichkolwiek kosztów.

Bądźcie zdrowi!